top of page

03 Tem Cum

|

Online Tanıtım

Oyunculuk Bölümlerine Hazırlık (2020)

istanbulimpro’nun Oyunculuk Bölümlerine Hazırlık Atölyesi içeriği, karakter yaratımında doğaçlamanın güçlü bir rolü olduğuna inanan, uzun yıllardır bu konu üzerine çalışmalar yürütmüş, son 10 yıldır bir arada çalışmakta, doğaçlamakta olan eğitmenler tarafından oluşturulmuştur.

Üzgünüz. Kayıtlar bitti.
Diğer etkinlikleri gör
Oyunculuk Bölümlerine Hazırlık (2020)
Oyunculuk Bölümlerine Hazırlık (2020)

Saat ve Yer

03 Tem 2020 20:00 – 21:00

Online Tanıtım

Etkinlik Hakkında

Sınavda beni neler bekliyor? Hangi okulların sınavlarına girmeliyim? Hangi parçaları seçmeliyim? Bir karakter yaratmak nasıl bir yolculuk? ...ve daha bir sürü...

Sorularınızı yanıtlamak, çalışma sistemimizi ve detayları konuşmak üzere

03 Temmuz Cuma 20.00’de Evren Duyal sizi online buluşmaya bekliyor...

Bu etkinliğe  0533 33 205 33 numaralı telefona Whatsapp mesajı  atarak başvuru yapabilirsiniz.

İster metinli tiyatro yapın ister doğaçlama, amacınız doğrultusunda özgün katkılar sağlayabilmek için rutinin yabancılaştırıcı etkilerinden sıyrılmanız gerekir. Bireyin kendi rengini kaybetmeden sahnede var olmasını sağlamak için doğaçlama doğal bir kaynaktır. Bu doğal kaynağa ulaşabilmek için ise patikalara hâkim bir lider olmazsa olmaz.  Aksi takdirde yolunuzu kaybedebilir ve sıkıcı güvenli alanlarınızda sıkışıp kalma ihtimaliniz güçlenebilir.  Macera dolu, eğlenceli bir öğrenme süreci için koçunuzun sizi iyi anlaması ve amacınız doğrultusunda size yol göstermesi gerekir.  

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page