top of page

26 May Paz

|

istanbulimpro

Oyunculuk Bölümlerine Hazırlık

istanbulimpro’nun Oyunculuk Bölümlerine Hazırlık Atölyesi içeriği, karakter yaratımında doğaçlamanın güçlü bir rolü olduğuna inanan, uzun yıllardır bu konu üzerine çalışmalar yürütmüş, son 10 yıldır bir arada çalışmakta, doğaçlamakta olan eğitmenler tarafından oluşturulmuştur.

Üzgünüz. Kayıtlar bitti.
Diğer etkinlikleri gör
Oyunculuk Bölümlerine Hazırlık
Oyunculuk Bölümlerine Hazırlık

Saat ve Yer

26 May 2019 14:00 – 16:00

istanbulimpro, Osmanağa Mahallesi, İstanbulimpro Sahne, Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Misafirler

Etkinlik Hakkında

Sınavda beni neler bekliyor? Hangi okulların sınavlarına girmeliyim? Hangi parçaları seçmeliyim? Bir karakter yaratmak nasıl bir yolculuk? ...ve daha bir sürü...

Sorularınızı yanıtlamak, çalışma sistemimizi ve detayları konuşmak üzere

26 Mayıs Pazar 14.00’te Evren Duyal sizi istanbulimpro SAHNE’de bekliyor...

Bu ücretsiz etkinliğe katılmak için 0544 580 14 00 numaralı telefondan rezarvasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İster metinli tiyatro yapın ister doğaçlama, amacınız doğrultusunda özgün katkılar sağlayabilmek için rutinin yabancılaştırıcı etkilerinden sıyrılmanız gerekir. Bireyin kendi rengini kaybetmeden sahnede var olmasını sağlamak için doğaçlama doğal bir kaynaktır. Bu doğal kaynağa ulaşabilmek için ise patikalara hâkim bir lider olmazsa olmaz. Aksi takdirde yolunuzu kaybedebilir ve sıkıcı güvenli alanlarınızda sıkışıp kalma ihtimaliniz güçlenebilir. Macera dolu, eğlenceli bir öğrenme süreci için koçunuzun sizi iyi anlaması ve amacınız doğrultusunda size yol göstermesi gerekir.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page